Orella kinkiet spot 1xLED 4W czarny złoty WL-34393-1-BK-HBR
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym szkłem. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym matowym ze złotymi akcentami. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 197 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, aluminium, szkło |


by 