Mica lampa sufitowa (spot) 4xGU10 czarna/złoty ML2100
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła wykończona w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 59,5 cm x 6 cm |
| Wysokość | 19,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 