Oroya lampa wisząca 3xE27 czarna złota LE44336
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z przeźroczystymi kloszami ze szkła strukturalnego. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 38,5 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 20,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło strukturalne |


by 