Oroya kinkiet 1xE27 złoty LE44339
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z przeźroczystym kloszem ze szkła strukturalnego. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17,5 cm |
| Wysokość | 25,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło strukturalne |


by 