Paita kinkiet 1xLED 9W czarny LE44353
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 739 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 7,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12,3 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 