Mila kinkiet (spot) 1xGX53 szary beż 41352
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykończona w kolorze szaro-beżowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój młodzieżowy |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | szary beż |
| Kolor klosza / abażura | szary beż |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 