Amis lampa sufitowa podtynkowa spot 3xGU10 biała 10812
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa podtynkowa 3 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Lampy AMIS łatwo dopasować do różnorodnych aranżacji wnętrz. Ich charakterystycznym elementem jest ryflowany, wymienny ring w złotym odcieniu, który dodaje elegancji i subtelnie ociepla światło. Możliwość wymiany ringu pozwala na dostosowanie wyglądu lampy do indywidualnych preferencji. Otwór montażowy: 62,5 cm x 3,5 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 82 cm x 22 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga | 1,13 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | nadaje się do montażu na suficie lub ścianie |


by 