Lucerno lampa sufitowa tuba GU10 złota
towar niedostępny
Opis
Tuba natynkowa 1 punktowa wykończona w kolorze złotym. Oprawa posiada wszystkie niezbędne elementy do montażu i podłączenia, w tym gniazdko porcelanowe GU10. Lampę montuje się do ściany lub sufitu za pomocą dwóch kołków rozporowych które są częścią zestawu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 