Melos lampa wisząca 1xE27 czerwona 808PL_G15
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1-punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykonana z metalu w kolorze czerwonym/bordowym. Lampa pasuje do loftowych i industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 50 cm x 37 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 37 cm |
| Waga | 1,85 cm |
| Kolor konstrukcji | czerwony/bordowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 