Parma lampa sufitowa 2xGU10 + LED 18W CCT biała LP-0612/2C L WH
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z dwoma reflektorkami z możliwością regulowania położenia źródła światła. Podstawa z podświetleniem ledowym z z funkcją CCT umożliwiającą zmianę barwy światła od ciepłej 3000K, przez neutralną 4000K, po chłodną 6000K. Możliwość montażu zarówno na suficie jak i na ścianie jako kinkiet.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 + LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 60 cm x 13 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 