Taurus Mix lampa wisząca 3xE14 czarno złota 62608
towar niedostępny
Opis
Taurus to lampa podwieszona na długim, czarnym przewodzie, który jest ciekawie skręcony wokół linki podtrzymującej lub pionowego pręta. Od centralnej, pionowej części konstrukcji odchodzą trzy czarne ramiona. Posiada trzy punkty świetlne w formie dużych, idealnie kulistych kloszy. Klosze są wykonane z przezroczystego szkła barwionego na ciepły, bursztynowy lub miodowy kolor. Dominujące kolory to matowa czerń (podsufitka, pręty ramion) oraz polerowany mosiądz/złoto (element łączący i wykończeniowy na pionowym trzonie). Połączenie czerni i złota jest charakterystyczne dla stylu glamour/modern.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 18 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 52 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 