Pinne lampa sufitowa 4xE14 beżowa 1080PL_L17
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 87 cm x 56 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 2,65 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 