Julia II kinkiet 1xE27 satynowany chrom 1528
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet z materiałowym abażurem w kolorze jasnym szarym. Elementy metalowe wykończone w satynowanym chromie. Lampa przyozdobiona kryształowym wisiorkiem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 28 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowany chrom |
| Kolor klosza / abażura | szary jasny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, PCV |


by 