Tanvera kinkiet 1xLED 18W złoty bursztynowy LE45205
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonany z bursztynowego szkła łączy w sobie luksus i nowoczesność. Na złocistym rdzeniu zawieszono trzy klosze różniące się rozmiarami, co dodaje lampie dynamiki i głębi. Lampa idealnie sprawdzi się powieszona nad stołem w jadalni lub kanapą w salonie..
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 1080 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22 cm |
| Wysokość | 42,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 