Jersey kinkiet 3xE27 nikiel satyna W03705NS
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 3 punktowy łączący w sobie klasyczną formę z nowoczesnym wykończeniem w odcieniu satynowego niklu, stanowiąc biżuteryjny akcent w łazience, garderobie czy holu. Kinkiet JERSEY to idealny wybór nad lustro w łazience (w strefie suchej, z dala od źródła wody), jako oświetlenie obrazów lub detali architektonicznych w korytarzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 57 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel satynowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 