Arden lampa wisząca 6xE14 mosiądz P06255BR
towar niedostępny
Opis
Lampa Arden o modułowej formie, którą możesz zamontować zarówno jako plafon, jak i lampę wiszącą. Kompozycja półprzezroczystych, szklanych dysków tworzy efekt warstwowego światła i przyciąga wzrok miękką, organiczną linią. Całość dopełnia metal w wykończeniu szczotkowanego mosiądzu, nadający oprawie ponadczasowego, luksusowego charakteru. Lampa doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni, reprezentacyjnym holu lub nad stołem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 151 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak (3 rurki 30 cm, 1 rurka 15 cm) |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 