Pamela lampa wisząca 3xLED 15W czarna przydymiony AZ6268
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym szklanym przydymionym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 28 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 11 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 