Nagoya lampa wisząca 1xG9 biała/mokka 1639/6
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca NAGOYA to kwintesencja nowoczesnej estetyki Zen, wyróżniająca się zbalansowaną, warstwową sylwetką inspirowaną japońskim minimalizmem. Smukłe, metalowe dyski i kuliste źródło światła tworzą harmonijną, rzeźbiarską formę, która zapewnia miękkie, rozproszone światło, idealne do nowoczesnych jadalni, sypialni lub minimalistycznych salonów. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 41 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 8 cm |
| Wysokość klosza / abażura | metalowy 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | metalowy 41 cm , szklany 14 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | mokka + biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 