Opal lampa wisząca 1xE27 mosiądz patynowany 11
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem z ozdobną metalową ramką. Oprawa wykończona w kolorze patynowego mosiądzu. Lampa idealnie wkomponuje się w klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 36 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz patynowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 