Opal żyrandol 5xE27 mosiądz patynowany 15
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 5 punktowy ze szklanymi kloszami z ozdobną metalową ramką. Oprawa wykończona w kolorze patynowego mosiądzu. Lampa idealnie wkomponuje się w klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 78 cm |
| Wysokość | 61 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Waga | 5,7 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz patynowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 