Alexandria lampa wisząca 1xE14 złota P0556-01D-V7V7
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 1 punktowa z kloszem wykonanym z przezroczystych szklanych pałeczek. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości. Idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 19 cm |
| Wysokość | 44-154 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 