Amulet lampa wisząca LED/22W złota MOD555PL-L18G3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze wykonane z ryflowanego szkła, które pięknie rozprasza światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji. Będzie również świetnym elementem dekoracyjnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 110 cm x 9 cm |
| Wysokość | 312 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 9 cm |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 