Amulet lampa podłogowa LED/33W złota MOD555FL-L23G3K
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa ze zintegrowanym źródłem światła LED utworzona z kul z ryflowanego szkła, które pięknie rozprasza światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji. Będzie również świetnym elementem dekoracyjnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 33 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1550 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 132 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 9 cm |
| Waga | 8,2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 