Canello lampa podłogowa 4xG9 czarny chrom/dymiony FL-406007-4-BCR
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa 4 punktowa ze szklanymi, dymionymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnego chromu. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrze, a ciekawa forma sprawi, że pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 31 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 