Capri Line LED lampa wisząca 3-punktowa złota MSE1501100541
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa składa się z 3 kulistych, szklanych kloszy oraz anodowanego aluminium. Wewnątrz kul umieszczone są złote pręty zakończone źródłem światła LED. Do każdego z głównych kloszy doczepione są pozostałe klosze. Całość przypomina połączone bańki mydlane. Snop światła skierowany jest zarówno do dołu oraz do góry. Dzięki temu tworzy to bardzo przyjemny i elegancki efekt. Elementy metalowe wykonano z aluminium w kolorze złotym i białym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 42 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 273 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 11 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty + biały |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 