Clarimo LED IP44 plafon 1-punktowy czarny 659011832
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED i o podwyższonej ochronności przed wnikaniem pyłu i wilgoci, idealnie nadający się do łazienki. Klosz wykonany z akrylu w kolorze białym. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym matowym. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 