Clubs kinkiet 2xGU10 czarny 09239/02/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy wykonany z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym. Nadaje się do stosowania ze źródłami światła LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5,6 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,8 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,6 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 