Clubs lampa sufitowa (spot) 1-punktowa czarna 09939/01/30
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 10 cm |
| Wysokość | 14,9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,6 cm |
| Waga | 0,32 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 