Elvo H49 lampa stojąca ogrodowa 1xE27 czarna 506960132
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym matowym. Unikalny design tej lampy zewnętrznej przyciąga wzrok i tworzy wyjątkowe akcenty świetlne w ogrodzie lub na podjeździe.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP23 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 17 cm |
| Wysokość | 49 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 