Enzo lampa podłogowa 1-punktowa czarna R40781032
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Wyłącznik nożny w komplecie. Dzięki przejrzystemu wzornictwu metalowa lampa ENZO umiejętnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 48,8 cm |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 25 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 1,98 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 