Iseo kinkiet spot LED 9W czarny AZ5632
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Wykonany z durablego metalu, w kolorze czarnym, doskonale pasuje do salonu, jadalni, kuchni oraz jako element dekoracyjny w pokoju dziecka. Jego nowoczesny styl sprawia, że jest to propozycja zarówno dla miłośników klasyki, jak i nowoczesnych aranżacji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 514 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 42 cm |
| Wysokość | 12,8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 