Iseo lampa wisząca LED 7W czarna AZ5634
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Ta oprawa w kolorze czarnym doskonale wpisuje się w aktualne trendy lamp wiszących, oferując jednocześnie ciepłe światło, które idealnie sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Możesz ją umieścić w salonie, jadalni, sypialni czy przedpokoju, a dzięki jej uniwersalnemu stylowi, wzbogaci każde wnętrze. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 407 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 15 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 3,7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 