Iseo lampa stołowa LED 3W czarna AZ5635
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Ta nowoczesna lampa stołowa zyska uznanie zarówno w salonie, jak i w sypialni. Przełącznik na podstawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 158 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 16,8 cm |
| Wysokość | 36,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 3,7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 