Jet lampa sufitowa (spot) 4xGU10 biała 6917
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość montażu bezpośrednio na suficie lub i na ścianie. Rodzina lamp JET to nowoczesne oświetlenie, które doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 74 cm x 5,5 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie |


by 