Kansas kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 1xLED/10W antracyt 246869142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu. Stopień ochrony IP54. Odchylany klosz umożliwia indywidualne dopasowanie światła do własnych potrzeb.
Ta oprawa włącza się automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika ruchu:
- - wykrywanie ruchu: max. 8 m. w poziomie, max. 2 m. w pionie.
- -strefa wykrywania ruchu: 100 stopni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 