Lara lampa sufitowa 8xLED/55W czarna/złota MX7170-8-3BGT
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 8 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze francuskiego złota.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 55 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 6500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 90 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 