Luna lampa wisząca 1xE27 czarna/grafitowy K-5525
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym grafitowym kloszem. Lampa ta doskonale odnajdzie się w nowoczesnych, loftowych oraz industrialnych wnętrzach, podkreślając ich charakter i dodając im wyjątkowej atmosfery. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12,5 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + srebrny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 