Lustro podświetlane D60 koło LED 24W CCT mleczne D2311
towar niedostępny
Opis
Praktyczne i eleganckie rozwiązanie lustra łazienkowego. Podświetlana akrylowa ramka ma możliwości regulacji temperatury barwowej w zakresie 3000K - 4000K - 6000K, oraz możliwość ściemniania - za pomocą jednego przycisku można zmieniać barwę oraz ściemniać i rozjaśniać światło. Lustro posiada klasę szczelności IP44, czyli ma podwyższoną ochronę przed wilgocią i zachlapaniem wodą. Lustro doskonale wkomponuje się również do korytarza, sypialni...
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 636 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Długość od ściany do końca lampy | 4 cm |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Waga | 3,25 kg |
| Kolor konstrukcji | mleczny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, szkło, akryl |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 