Madera H28 lampa sufitowa 1-punktowa dąb 3210203
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy drewniane wykończone w kolorze dębu. Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza, a drewniane elementy sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej ciepłe i przytulne.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 4 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor dąb) |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | drewno, szkło |


by 