Madera lampa wisząca 4-punktowa dąb 8620403
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy drewniane wykończone w kolorze dębu. Możliwość regulowania wysokości. Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza, a drewniane elementy sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej ciepłe i przytulne.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 4 cm |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor dąb) |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | drewno, szkło |


by 