Nex lampa sufitowa podtynkowa 1xGU10 czarna 10798
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa podtynkowa 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. NEX to seria lamp, które można dostosować do każdego wnętrza za pomocą pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych reflektorów. Otwór montażowy: ø 6,5 cm
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12,5 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | nadaje się do montażu na suficie lub ścianie |


by 