Organo LED kinkiet 8-punktowy złoty MSE010400198
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 8 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa została wykonana z aluminium w kolorze błyszczącego złota. Kinkiet wyposażony jest w osiem ledowych źródeł światła. Cztery z nich umieszczone są na górze, kolejne cztery na dole oprawy. Wszystko to, aby uzyskać wyjątkowy efekt rozchodzącego się światła. Kinkiet Organo jest doskonałym dodatkiem do wnętrz mieszkalnych lub restauracyjno-hotelowych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 640 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 19 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,5 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 