Organo lampa sufitowa 33xLED 30W 3000K złota MSE1501100595
towar niedostępny
Opis
Efektowna lampa łącząca w sobie elegancję z nowoczesnym wyrafinowaniem. Wykonana z metalu w złotym wykończeniu, zachwyca harmonijną kompozycją.
33 źródła światła rozświetlą wnętrze, tworząc ciepły i nastrojowy klimat. Całość prezentuje się lekko, ale zarazem luksusowo, przyciągając wzrok.
To idealna propozycja do salonu, holu lub eleganckiego gabinetu, gdzie będzie pełnić nie tylko funkcję oświetleniową, ale również dekoracyjną.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 33-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 240 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Waga | 8,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 