Palloncini lampa wisząca 2xLED 6W biała przydymiony P0576
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz w odcieniu przydymionego szkła jest odważnym rozwiązaniem co nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Elegancki design, idealny do wysokich pomieszczeń. Możliwość regulacji wysokości. Świetnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, takich jak salony czy jadalnie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 