Pansol lampa wisząca 1xE27 czarna/bursztynowy PND-2940-1S-BRO-AMB
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym, bursztynowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkmi w kolorze mosiądzu. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duźy gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 107 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 