Santorini 2 kinkiet (spot) 1xGU10 chrom 827511-06
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem wykończony w chromie. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 