Santorini 2 lampa sufitowa (spot) 2xGU10 chrom 827512-06
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykonana z metalu wykończona w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 40 cm x 8 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 