Sevilla lampa sufitowa 4xG9 czarny chrom dymiony 9214-0410
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kul. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnego chromu (połysk). Lampa "SEVILLA" w kolorze czarnego chromu charakteryzuje się kulistymi i dymionymi kloszami. To eleganckie wykończenie dodaje wnętrzu luksusowego charakteru i doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| Strumień świetlny | 1340 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 18 cm x 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom (połysk) |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 