Sfera D50 lampa wisząca 1-punktowa czarny/złoty 30137
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 płomienna z kloszem z kompozytu mineralnego wykończona w kolorze czarnym i złotym (strona wewnętrzna klosza). Pozostałe elementy metalowe w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 50 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, kompozyt mineralny |


by 