Snow lampa stołowa 1-punktowa czarna LP-731/1T BK
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Uniwersalny kolor opraw - czarnym - będzie się doskonale komponował w większości pomieszczeń.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 17 cm x 14 cm |
| Wysokość | 34,8 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7,9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6, cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 